Vytvořit webové stránky není nic složitého, každý kdo tráví trochu času na internetu, tak stačí přečíst pár návodu a za pár hodin můžete vytvořit jednoduchou internetovou vizitku. Existuje spousty šablon, které se dají snadno upravit a řada firem nabízí svůj systém za pár korun měsíčně.

Co ale dělat, pokud potřebujete opravdu profesionální webové stránky, chcete mít jistotu v technické podpoře, hezký design a hlavně s maximální potenciálem pro lepší dohledatelnost na internetu?

Tvorba webovych stranek Ostrava

Tvorba webovych stranek Ostrava

Proč je dobré mít na tvorbu webových stránek místní firmu?

Jste z Ostravy? Tak hledejte firmu z Ostravy a domluvte si schůzku. Osobní dojem z tvůrci webových stránek je to nejdůležitější, co si na žádném internetu nepřečtete. Na google hledejte výraz jako „tvorba webových stránek ostrava“ a nemůžete udělat chybu. Pak si jen ověřte sídlo firmy a máte skoro vyhráno. Ostrava je jen příklad, protože pokud budete chtít pražskou firmu, tak se ani nemusíte snažit, výběr je bohatý a každá druhá firma má tuto adresu. Složitější situace je právě v Ostravě, kde není bohatý výběr a díky nízkým „Ostravským“ cenám, jsou tyto firmy žádané i v Čechách.

Doporučujeme navštívit sídlo firmy na tvorbu webových stránek, aby jste měli lepší představu o tom, kde bude probíhat tvorba webu a získáte více osobní přístupu, než s neznámým account managerem v zapadlé kavárně, kterého už po podepsání smlouvy ani neuvidíte. Nepotřebujete vidět honosné sídlo, ani designově vyladěné kanceláře. Důležité je vzájemné porozumění a osobní dojem.

Jaké jsou ceny za tvorbu webových stránek v Ostravě?

To je další důležitý faktor, který rozhoduje při výběrovém řízení, protože každý má své hranice. Bez nadsázky jde jasně odpovědět, že ceny za tvorbu webových stránek mohou být desetitisícové ale i statisícové. Co je ale důležitější, ceny jsou v Ostravě rozhodně nižší než například v Praze. Je jedno jak kvalitní stránky potřebujete, ale stejné zadání Vám nacení v Ostravě a jiné v Praze. Výsledná cena je totiž hodně ovlivněna hodinou sazbou a na té se podílí právě například programátor nebo grafik, kteří něco stojí.

Nezapomeňte na přípravu, zadání je základ

tvorba webu ostrava

Doporučujeme si raději zaplatit za zpracování kvalitní analýzy a tvorbu zadání, na kterém by se měl podílet ideálně SEO konzultant, který vnese na zadání jiný pohled, takový, který je třeba na lepší výsledky ve vyhledávání, lepší návštěvnost a celkovou účinnost. Často má takový konzultant zkušenosti s tvůrci webových stránek a poradí, jak najít ideální cestu za opravdu kvalitním webem a to za dobrou cenu. Analýza a zadání pak slouží jako manuál pro vytvoření nabídky od tvůrce webových stránek a vyhnete se pak nedorozuměním nebo dodatečným nákladům.


Kontaktujte nás, přivedeme VÁM nové zákazníky.

Pojďte se setkat ohledně reklamy a možností ve Vašem oboru. Pokud navíc zašlete základní info o Vaší firmě, získáte zdarma také reálné odhady, jak Vám reklama bude fungovat. Nebo volejte 603 757 092.