Přesně touto cestou se vydávají výrobci v různých odvětvích –  na online trh a chystají se tak ukousnout více než jejich konkurence. V létě spustil svůj konfigurátor také výrobce Česká zbrojovka (www.czub.cz) člen skupiny CZ Group a zamířil s ním na polský trh, kde očekává významný nárůst zákazníků. Konfigurátor představuje pootevřené dveře k Vám do firmy, do výroby, do skladu a pokud jej umístíte na svůj web, stane se výborným obchodníkem.


Konfigurátor pro společnost Perwood 

Personalizace je cesta nejen k pochopení zákazníka, pokud dáte zákazníkům možnost, rádi si sestaví vysněnou variantu a proklikají se pohodlně až k nákupu. Je to cesta, jak přebít konkurenci. Stále více firem do online oblasti konfigurace produktů investuje, aby se staly pro své zákazníky více relevantní, a aby budovaly zákaznickou loajalitu. Investice se vyplatí ale hlavně proto, že přinášejí lepší marži a dávají firmě do ruky nástroj, jak měřit a řídit část přímých prodejů.

Připravíme pro Vás reálný 3D model libovolného produktu – varianty barev, dezénů, povrchových úprav, tvarových variant i samotnou aplikaci konfigurátoru. Ukázky vizualizací si můžete prohlédnout zde.

 

 

 


Kontaktujte nás, vytvoříme pro Vás konfigurátor na míru.