Vaše sestra připravuje podklady, kontroluje poštu a vyřizuje administrativu, volá a domlouvá schůzky a zase volá a vyřizuje e-recepty a to bez ohledu na to, kolik máte v ten daný den pacientů a kolik věcí potřebujete zařídit, je to zkrátka poklad, Vaše pravá ruka, stará se ať všechno klape a ono to opravdu klape. Společně s lékaři jsme uvažovali jak jí pomoci a navrhnuli a vytvořili dostatečně jednoduché řešení webu, tak aby se snadno používalo všem pacientům a sbíralo tyto požadavky do tabulky. Sestra si je pak může vyřídit všechny najednou a to v době, která ji nejlépe vyhovuje. E-ordinace přenese vyřizování většiny běžných telefonických požadavků na Vaše web stránky.

Co bude váš web e-rodinace umět?
Na úvodní stránce může pacient odeslat požadavek na e-recept, kontrolu, nebo cokoliv jiného odkudkoliv z mobilu na pár kliků. Web automaticky odešle potvrzení, že se požadavek vyřizuje a zároveň ho zapíše do tabulky. Telefonické komunikaci se zcela nevyhnete, ale můžete ji omezit na minimum a soustředit do času, ve kterém si sestra vyřídí vše najednou a v běžném provozu jí to tolik neobtěžuje.

Kde jsou požadavky evidovány?
Požadavky jsou na stejném místě jako Váš web, zde jsou evidovány a vyřizovány, můžete si je libovolně třídit – například vytisknout všechny nevyřízené e-recepty nebo schůzky na následující týden. Kompletní historie zůstává v systému.

Stává se Vám, že pacient zapomene?
Jistě není úplně neovyklé, že pacient nepříjde a že Vás na to ani neupozorní, protože zkrátka zapomene. S naším webem to určitě nebude tak často, vytvořili jsme funkci, která den předem v 9:00 ráno pacientovi odešle upozorňující SMS s požadovaným textem… „Dobrý den, zítra 25.03.2023, 09:30 máte kontrolu v ambulanci Mudr. Aleny Novákové“


Vytvoříme Vám web, který Vás bude lidsky i profesně prezentovat.

Pomůžeme Vám a vytvoříme e-ordinaci na míru a to za nejlepší cenu na trhu. V případě dotazů volejte 603 757 092.