Pokud se Vaší pacienti u Vás na webu nevyznají dost možná není přizpůsobený pro mobilní telefon, většina jich totiž přistupuje právě odtud. Web který není takto připraven nepůsobí ideálně, nedělá to vaší ordinaci příliš dobré jméno a celkově působí zastarale. Tyto 3 důvody jsou ale nejhlavnější:

1) Pacient na webu vždy najde potřebné informace. Pokud tomu tak není, většinou odchází, spousta webů nelze z mobilu téměř ovládat a z textů webu se stávají blechy. Často je velmi obtížné se na těchto stránkách orientovat a pro pacienty to není příjemné. Proto je třeba pro tuto platformu nastavit správné velikosti tlačítek, obrázků i textů – čtenář má z vašeho webu pak úplně jiný pocit.

2) Nikdy nebudete pro mobily potřebovat žádnou aplikaci – na chytrém webu provádíte změny jen jednou. Responzivní weby jsou weby s jedním kódem, jen upraveným zvlášť pro počítač, tablet a zvlášť pro mobil. Znamená to tedy, že nemusíte platit speciálně nový web nebo aplikaci pro mobily, je to řešení jednodušší i levnější.

3) Responzivní web = služba pro pacienty i lepší vyhledávání
Responzivitou získáváte automaticky také lepší výsledky ve výsledcích googlu. Google totiž dává přednost webům, jež jsou vhodné pro mobilní zařízení. Může Vám tak pomoci výrazně zlepšit výsledky ve vyhledávačích.


Prohlédněte si, jak by mohl vypadat Váš nový web.
Více o řešení e-ordinace.


Vytvoříme Vám web, který Vás bude lidsky i profesně prezentovat.

Pomůžeme Vám a vytvoříme e-ordinaci na míru a to za nejlepší cenu na trhu. V případě dotazů volejte 603 757 092.