content marketing

Content marketing vám ve studiu DRS ušijeme na míru. Content marketing vám pomůže oslovit více lidí bez drahé reklamy a propagace. Využije v současnosti asi nejefektivnější marketingový nástroj, který používá většina marketérů ve vyspělých zemích. Zařadíte se k velmi úspěšným, neboť ty nejúspěšnější firmy dávají třetinu svého marketingového rozpočtu právě do content marketingu.

Získáte tak naprosto přirozeně více zájemců o vaši nabídku, neboť 90% spotřebitelů vítá užitečný obsah webové prezentace a veškeré propagace. Zlepšíte si vztahy se zákazníky, neboť společnosti, které publikují obsah, jsou považovány za přátelské. Následně si zvýšíte tržby, protože velké množství klientů nakupuje u firem publikující obsah. DRS tvoří webové stránky, grafiku, ale zajišťuje i internetový marketing. Pro lepší pochopení zakázky, zadání a lepší výsledky, nabízíme možnost konzultací v Ostravě nebo Frýdku-Místku. Pro kvalitní content marketing máme profesionální copywritery, kteří zvládnou jakýkoliv obor. Pokud potřebujete obsah na webovou stránku, tak může být o tepelných čerpadlech, hutních materiálech, oblečení nebo masážích, protože copywriter dokáže zvládnout vytvořit kvalitní obsah pro cokoliv.

Content marketing v praxi

Content marketing neboli také obsahový marketing je v praxi založený na tvorbě a následném umisťování velmi užitečného a hodnotného obsahu korespondujícího s vaší oblastí podnikání, který přiláká a současně i zapojí do komunikace vaše žádané zákazníky. Vyvolá u nich proces akce, která povede k následnému prodeji. Klienti si koupí vaši službu nebo zboží. A ono je to prověřené a opravdu to funguje. Content marketing používají ty nejúspěšnější firmy ve všech vyspělých zemích. Nechybí mezi nimi ani největší světové společnosti jako je například Coca Cola, John Deere, Procter & Gamble nebo Microsoft. Hodí se ale i pro menší společnosti a malé podniky i živnostníky.

Content marketing vás dokáže zviditelnit a dodá vám důvěryhodnost

Content marketing je tedy ve své podstatě dovednost, jak komunikovat se zájemci o vaši nabídku a potenciálními zákazníky tak, aniž byste na ně nějakým způsobem vyvíjeli nátlak. Místo zvolené drahé reklamy na vaše jednotlivé produkty a služby tak přinášíte velmi hodnotné a zajímavé informace. Ty pak vašim klientům a kupujícím efektivně pomáhají a zároveň je vzdělávají.Content marketing je mnohem více než jen jakýsi internetový marketing nebo online marketing. Podstatou, kterou v sobě nese content marketing je skutečnost, že pravidelné a cílené poskytování hodnotných informací kupujícímu vás dovede odměnit jejich nákupy a také jejich následnou loajalitou k vaší firmě. Spokojený klient se vrací.


Kontaktujte nás, přivedeme VÁM nové zákazníky.

Pojďte se setkat ohledně reklamy a možností ve Vašem oboru. Pokud navíc zašlete základní info o Vaší firmě, získáte zdarma také reálné odhady, jak Vám reklama bude fungovat. Nebo volejte 603 757 092.