Webdesign - tvorba web stránek

Tvorba webstránek je v našem studiu živým procesem probíhá plánovaně a systematicky, vše začíná vstupním pohovorem, na kterém se snažíme požadavky klienta co nejlépe poznat, abychom mohli řešení ušít na míru. Umíme pozorně naslouchat, zeptat se, na co je potřeba a poradit, kde si nebudete jistí...

Jakmile víme o co Vám jde, jdeme na to...

  1. Definujme cíle projektu a technické požadavky na zpracování.
  2. Zpracujeme analýzu obsahu (cílové skupiny, konkurence a cílů) a navrhneme  wireframe model (ergonomii).
  3. Návrhneme  marketingovou komunikaci (hlavní motivátory). 
  4. Zpracování designu prezentace (layoutu).
  5. Naprogramování webu, instalace CMS systému pro správu obsahu.
  6. Implementujeme obsah.
  7. Naplníme obsahem + zaškolíme Vás pro snadnou aktualizaci.
  8. Provádíme údržbu a servis.
< Prev Next >

info
Vytvořili jsme design webů skupiny MPS

Klient: MPS Holding a.s.www.mps-holding.cz

Vytvořili jsme design webů skupiny MPS
info
Skupina Kodecar

Tvorba webu, flash prvky

Pro skupinu Kodecar, autorizovaného prodejce značek Mitsubishi, Citroen a Mazda, jsme vytvořili design webových stránek a využili mediální tváře frontmena kapely Kryštof (Richarda Krajča). Velký důraz byl od počátku kladen na kreativní řešení, stránku jsme proto oživili stylizovaným flash prvkem se "startérem" navazující na užívaný slogan společnosti "V rytmu kodecar...".
 

Marketing - tvorba reklamních animací a banerů na podporu prodeje

Web jsme doplnili o reklamní flash animace na podporu prodeje nových vozů a připravili reklamní upoutávky na značku Brabus.
 

Klient: Kodecar s.r.o.www.kodecar.cz

Skupina Kodecar
info
Rychletisky.cz - online kalkulace a realizace tisku

Na základě zadání a požadavků klienta jsme vymysleli název pro službu poskytující on-line kalkulaci, objednávku a realizaci malonákladového tisku.

Tvorba loga, grafický manuál

Vytvořili jsme několik variant logotypu, a posléze k vybranému logotypu jednoduchý grafický manuál se specifikací povolených a zakázaných variant, základní i černobílé varianty logotypu.

Tvorba web stránek, web design

Začali jsme analýzou konkurence a tvorbou wireframe. Při tvorbě designu jsme kladli na jednoduchost, přehlednost a optimalizaci pracovní plochy k co nejmenšímu počtu kliků myši.

Zároveň probíhal návrh postavičky/maskota rychlých tisků Mirka Ručíma. Který je hlavním patrónem služby. První skici vznikaly na základě zadání charakterových vlastností postavy, které měl stělesnit (mladý, pečlivý tiskař, chytrý, optimistický).

Online kalkulační systém

Po schválení varianty designu a postavičky jsme přikročili k implementaci a zpracování webových stránek. Online kalkulační systém je provozován na systému ASP a je spojen s vnitřním kalkulačním systémem klienta. Zajištění plateb je rešeno pomocí platebního systému PayU, díky kterému je možná platba kartami i skrze bankovní převody atd.

Klient: BOHEMICA PRINT CZ, spol. s r. o.www.rychletisky.cz

Rychletisky.cz - online kalkulace a realizace tisku
info
Bio-Schnitzer.cz - internetový obchod s napojením na CRM InTouch

Tvorba e-shopu na míru zaměřeného na prodej organických a bio bezlepkových potravin německé produkce BIO SCHNITZER pro český trh www.bio-schnitzer.cz a slovenský trh www.bio-schnitzer.sk.

Internetový marketing

Před realizací jsme s klientem důkladně probrali jeho vizi a zacílení prodeje. Následně jsme vypracovali analýzu a provedli marketingový průzkum pro český a slovenský trh. Vybrali způsob oslovení zákazníků pomocí rozvržení prvků na stránce, kde byl kladen důraz na přehlednost s cílem zákazníka navést co nejrychleji k požadovanému cíli - informacím a nákupu.

Originální a kreativní webdesign

Připravili jsme dva originální grafické návrhy e-shopu na výběr.

Výherní webdesign jsme společně s klientem dopracovali do finální podoby. Vytvořili jsme XHTML šablonu včetně CSS stylů a aplikovali do připraveného jádra e-shopu.

Internetová aplikace, e-shop na míru

Dalším krokem byla naprogramování a implementace samotné online aplikace s napojení na CRM systém InTouch firmy ANNECA s.r.o., se kterým internetová aplikace e-shopu komunikuje online pomocí XML rozhraní (přenáší se v daný okamžik vždy aktuální produkty, zákazníci, prodejny, objednávky, apod). Mysleli jsme i na přehledný "Rychlý nákup" pro přihlášené prodejny, zvýhodněné slevy pro koncové zákazníky ve formě šetření v "Prasátku" a doporučení stránek známému. Zákazník má také možnost na e-shopu vyhledat kamennou prodejnu ve svém městě a podívat se na produkty, které prodejna naposledy objednala.

Klient: Bezgluten foods s.r.o. - Divize Bio Schnitzerwww.bio-schnitzer.cz

Bio-Schnitzer.cz - internetový obchod s napojením na CRM InTouch
info
ČeskoSlovenskéReality.cz - inzertní realitní server

Klient: ČeskoSlovenské reality s.r.o.www.ceskoslovenskereality.cz

ČeskoSlovenskéReality.cz - inzertní realitní server
info
Web pro obce

Klient: Obec Nižní lhotywww.niznilhoty.cz

Web pro obce
Elissa.cz